keyboard_capslock

0 532 546 66 55

Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın
Katlanır Cam Balkon : Crn Yapı Dizayn | Bursa Cam Balkon


Crn Yapı Dizayn Cam Balkon Sistemlerinde kullanılan tüm aksesuar ve malzemelerin üzerinde kalite güvencesi olan Crn Yapı Dizayn logosu bulunmaktadır.Crn Yapı Dizayn Cam Balkon Kapama Sisteminde kullanılan Alüminyum Profiller, Crn Yapı Dizayn Katlanır Cam Sistemleri’ne özgü dizaynı ile özel olarak üretilmiş, kalitesi kanıtlanmış, tescilli ürünlerdir.Crn Yapı Dizayn Cam Balkon Kapama Sistemlerinde kullanılan Kasa Profili (Ray Profili), her bir ayaktaki çift rulmanlı tekeri taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Yüksek oranda yalıtım sağlamak amacıyla Kasa Profilleri tırnaklı üretilmiştir.


Crn Yapı Dizayn Cam Balkon Cam Balkon Sistemine ait Bazalar (cama monte edilen profiller) 8 mm. ve 10 mm. cam kullanımına uygun olarak 2 çeşittir.


Crn Yapı Dizayn Cam Balkon montajını ve stor perde uygulamasını kolaylaştırmak üzere iki farklı ayar profili seçeneği bulunmaktadır.


Crn Yapı Dizayn Cam Balkon Sistemlerinde, Eloksal (natürel), Beyaz, Krem, Kahverengi ve Ahşap Desen olarak standart renkler mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanabilir.

Crn Yapı Dizayn Cam Balkon Sistemlerinin teker bağlantı ayakları oksitlenmeye karşı paslanmaz çelikten üretilmiştir.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ