keyboard_capslock

0 532 546 66 55

Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın
Cam Balkon Perdesi : Crn Yapı Dizayn | Bursa Cam Balkon

Birbirinden farklı modellerde ve renklerde üretilen katlanır cam balkon perdesi storlardan sonraki en çok dikkat çekici ev aksesuarları olarak biliniyor. Tül stor veya plise perde olarak da bilinen bu perdeler su tutmayan ve neme dayanıklı olarak üretilmektedir. Katlanır cam balkon perdesi tamir edilebilirliğini çok kolay olması sebebiyle de ev hanımlarının önemsediği ürün gruplarındandır.

Ev yaşantımızda cam balkonların önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Hem eve genişlik kazandıran hem de dışarıdan gelmesi muhtemel toz ve ses gibi olumsuz etkiler de bertaraf eden cam balkonlar gün geçtikçe hızlı bir şekilde yaygınlaşmaktadır. Tabi evlerin şıklığına yeni bir anlayış getiren plise perde çeşitleri daha çok katlanır cam balkon perdesi olarak da kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise perdenin cama monte ediliyor olması nedeniyle açıp kapatmalarda kolaylık sunması ve işlevselliğidir. Çok kolay temizlenebilen ve fazla kir tutmayan katlanır cam balkon perdesi motorlu veya ip mekanizması sayesinde istenilen oranlarda açılabiliyor olması ayrıca bir tercih nedeni olabilmektedir.
 

Ayrıca yurtdışında da birçok ülkeye ürünlerini gönderen firma sadece perde alanında değil daha birçok dekorasyon ürünü kategorisinde de hizmet vermektedir. Bunlara örnek olarak her türlü perdeyi ve birçok model perde aksesuarlarını sayabiliriz. Ayrıca dekorasyon ürünleri ve duvar kağıdı gibi çeşitlere ulaşmak için  bulunan şubelerimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Birbirinden şık katlanır cam balkon perdesi ve diğer ürünler hakkında sitemizden fikir sahibi olabilir şubelerimizde ise yerinde görebilirsiniz.
 

Yalnızca katlanır cam balkon perdesi satışı değil yanında perde temizliği ve onarımı ile montaj işlemlerinde de işletmemiz maksimum destek vermektedir. Tüm ürün çeşitlerimizden bizimle aynı alanda faaliyet gösteren firmalara toptan tedarik desteği verebiliriz. Ülke geneline ürün gönderimi sağlayan işletmemiz ile yapacağınız iletişim de ilk fark edeceğiniz durum güler yüzlü hizmet ve profesyonel destek anlayışıdır. En cazip fiyat seçenekleri ile en bol perde çeşitlerini görmek için sizleri bekliyoruz.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ